Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej w Chylicach

Jubileusz ks. Ireneusza Pasiaka 25-lecia święceń kapłańskich i 18-lecia probostwa.

W tym roku, w Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Chylicach, dnia 27 maja, uroczyście obchodziliśmy Jubileusz 25-lecia święceń kapłańskich i 18-lecia probostwa księdza Ireneusza Pasiaka . Wśród wielu znakomitych gości znaleźli się m.in. dostojni księża z Dekanatu Konstancińskiego, delegacja Zespołu Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. Jana Twardowskiego, przedstawiciele władz samorządowych, gminnych i powiatowych oraz sołectw, a także reprezentanci wspólnot parafialnych i grup katolickich.

Życzeniom skierowanym pod adresem Szanownego Jubilata nie było końca. W trakcie uroczystości w prezencie od wszystkich mieszkańców, zostały wręczone ks. Proboszczowi piękne szaty liturgiczne oraz święta figura, które zostały zakupione staraniem Zespołu przygotowującego Jubileusz, z darów mieszkańców i środków własnych Zespołu.

 

Tę niecodzienną uroczystość, uświetnił wspaniały występ naszego chóru oraz scholi z towarzyszeniem zespołu muzycznego. Wielką niespodzianką był piętrowy tort z zaznaczonymi najważniejszymi datami z życia Jubilata, którym zostali hojnie poczęstowani wszyscy goście.

Pełną galerię zdjęć oraz filmy z tej uroczystości, można obejrzeć w dziale GALERIA I MULTIMEDIA.

Serdecznie zapraszamy.