Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej w Chylicach


Ogłoszenia Parafialne

19 - Październik - 2020

Ogłoszenia duszpasterskie 
29 Niedziela Zwykła
Chylice 18 października 2020r.

1. Informuję, że w związku z gwałtownym przyrostem zachorowań na coronavirusa i ogłoszeniem żółtej strefy w naszym Kościele jednocześnie może przebywać ograniczona liczba osób (do 128 osób). Nieustannie przypominam również o obowiązku noszenia w Kościele maseczek ochronnych. Płyn do dezynfekcji znajduje się na stoliku przy wejściu do Kościoła. Bardzo proszę aby osoby przyjmujące Komunię św na „rękę” jako pierwsze podchodziły do komunii w procesji, a potem pozostali przyjmujący do ust.
2. Nabożeństwa Różańcowe w październiku codziennie o godzinie 17.30. Różaniec z udziałem dzieci będzie we poniedziałek i w piątek.
3. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania dziś po mszy wieczornej.
4. Od końca października przyjmujemy zapisy na nowe przygotowanie do bierzmowania i 1 komunii św w 2021r . W tym roku na przygotowanie do Bierzmowania zapraszamy uczniów klas ósmych a do 1 Komunii św zapraszamy uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Zapisy są możliwe za pośrednictwem deklaracji pobranych z zakrystii.
5. Przypominam że w każdą sobotę o godzinie 18.00, jest odprawiana Msza z formularza niedzielnego, tak więc wszyscy uczestniczący w tej mszy spełniają obowiązek uczestnictwa już we Mszy św. niedzielnej.
6. Zapisy na tegoroczne wypominki przyjmujemy przy wyjściu z kościoła. Kartki na wypominki można też pobrać w zakrystii.
7. Przypominam o wolnych intencjach mszalnych.
8. Dziś przy wyjściu z Kościoła zbieramy ofiary do puszek z przeznaczeniem na misje.
9. W kruchcie kościoła można zakupić najnowszy numer tygodnika „Idziemy”
10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i dobrej niedzieli.

 

Kalendarz Liturgiczny
• We wtorek Wspomnienie św. Jana Kantego kapłana.
• w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II papieża.

Zobacz także:

„Wciąż potrzebni są nam ludzie pokoju”. 40. rocznica Porozumień Sierpniowych

Wciąż potrzebni są nam ludzie pokoju, gotowi do szukania porozumienia i kompromisu, szanujący oponentów, szukający wspólnego dobra.